Produkce audiovizuálních děl ve vysokém rozlišení, fotografie, multimediální a interaktivní dotykové HD prezentace, vizualizace, 3D počítačové animace, stereoskopická TV, komponování hudby, zvuková produkce, experimentální tvorba.

INTERAKTIVNÍ PREZENTACE PRO DOTYKOVÉ DISPLEJE
Tvorba multimediálního obsahu a programování HD prezentací (1920x1080 pixelů. 3840x2160 atd...), provozovaných na dotykových velkoplošných LCD, LED a plasmových Full HD zobrazovačích, nebo interaktivních plochách se zadní Full HD projekcí...Video v HD rozlišení (1280 x 720 pixelů) naleznete zde -
Menu01.JPG
= Ukázky interaktivních menu z aplikací optimalizovaných pro dotykové displeje =
Menu02.JPG
Nejrychlejší a nejlevnější cestou k provozování dotykové prezentace je aplikace kombinovaná s dotykovým PC MSI. Přednosti: Full-HD rozlišení, 22 palcový (55 cm) displej, o.s. Windows, hlasité reproduktory, dostatečný výkon (i pro plynulé zobrazení Full-HD videoskevencí a animací). Možnost jednoduchého postavení na stůl, připevnění na zeď, zabudování do výstavního panelu, nebo horizontálně - do desky stolu. Velikost uhlopříčky a maximální rozlišení jsou ideální pro vzdálenost uživatele, ovládajícího naprogramovaný obsah pouhým dotykem prstu. Přes HDMI výstup lze k dotykovému PC připojit velkou plochou TV a prezentaci zobrazit současně i na několika zobrazovačích, s ovládáním dotykem na jednom z nich. Dotykovou prezentaci vč. hardwaru vyladěného pro konkrétní aplikaci (100 % zabezpečenou proti vniknutí do systému integrovaného PC) vám dodáme "na klíč", nebo zhotovíme základní verzi programu s možností postupného rozšiřování obsahu - třeba o další jazykové verze. Hardware si můžete pořídit i přes vašeho smluvního dodavatele - dodáme vám přehled doporučených parametrů dotykového PC a tipy na nejlevnější internetové prodejce.
MSI-PC2.jpg
MUZEUM LOUTEK
MUZEUM LOUTEK
ZÁMEK VRANOV
ZÁMEK VRANOV
ZÁMEK LEDNICE
ZÁMEK LEDNICE
ZÁMEK LEDNICE
ZÁMEK LEDNICE
ZÁMEK SLAVKOV
ZÁMEK SLAVKOV
JIHOČESKÁ UNIVERZITA
JIHOČESKÁ UNIVERZITA
VELEHRAD
VELEHRAD
FENSTAR IBF
FENSTAR IBF
A.MUSIL
A.MUSIL
EXPOZICE V ERBU TŘÍ PRUHŮ
EXPOZICE V ERBU TŘÍ PRUHŮ
EXPOZICE SZ KUNŠTÁT
EXPOZICE SZ KUNŠTÁT
V ERBU TŘÍ PRUHŮ - DĚTSKÁ ČÁST
V ERBU TŘÍ PRUHŮ - DĚTSKÁ ČÁST
Pro velkoplošné prezentace jsou k dispozici dotykové panely s velkou uhlopříčkou a vestavěným PC, ovšem cena jde strmě vzhůru (viz. odkaz níže). Kompromisem je zadní projekce (klidně i 3 metry uhlopříčka) s dotykovou fólií (předvedeme). Fólii lze nalepit i na plochou TV s libovolnou uhlopříčkou (propojení zdrojového PC přes USB kabel).
______________________________
ZegeeLogoOdraz.jpg
ECE projektmanagement, Skanska, Xella, ČTV, Indies Records, Virtual Reality Association, Free Art, Medatron, Red Sun Agency, Westvaco, Strojexport, Transgas, Marcos Czech, Vaka, Oriflame, JMP, Stromi, PRSB, K4, RSP, B-Invest, ART Studio Agency, G-Servis, Czech, Swiag, Studio Dimense, Ředitelství dálnic Praha, Muzeum města Brna, Moravské zemské muzeum, Moravská galerie, Národní památkový ústav, Atrio, Leo Minor, Vymyslický group, Studio VIDI, CCV, Agentura Scars, Linde Technoplyn, Hi-Shop, IGE-CZ, LSH Porobeton, COPZ, UNB, Ferona Brno, SEKV, Geodezie, Labyrint, BKC, AMK Automotodrom, Rudiš-Rudiš, Českomoravský cement, Unie neslyšících Brno, DIvadlo Radost, Keramoprojekt, I.B. Structure, ČMJN, Magistrát města Brna, 1.Černopolní, Daikin, Koch – Glitsch, Telepace s.r.o., Muzeum loutek, Muzeum Vyškovska, AV ČR Brno...
3Dbryle2.JPG
PAPÍROVÉ RED - CYAN 3D BRÝLE...
Copyright © 2016 ZegeTV Multimedia Brno
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one