Produkce audiovizuálních děl ve vysokém rozlišení, fotografie, multimediální a interaktivní dotykové HD prezentace, vizualizace, 3D počítačové animace, stereoskopická TV, komponování hudby, zvuková produkce, experimentální tvorba.

INTERAKTIVNÍ PREZENTACE PRO DOTYKOVÉ DISPLEJE
Tvorba multimediálního obsahu a programování HD prezentací, provozovaných na dotykových velkoplošných LCD, LED zobrazovačích, nebo interaktivních plochách se zadní projekcí...
Video v HD rozlišení (1280 x 720 pixelů) naleznete zde -
Menu01.JPG
= Ukázky interaktivních menu z aplikací optimalizovaných pro dotykové displeje =
Menu02.JPG
Nejrychlejší a nejlevnější cestou k provozování dotykové prezentace je aplikace kombinovaná s dotykovým PC MSI. Přednosti: Full-HD rozlišení, až 27 palcový displej, o.s. Windows, hlasité reproduktory, dostatečný výkon (i pro plynulé zobrazení Full-HD videoskevencí a animací). Možnost jednoduchého postavení na stůl, připevnění na zeď, zabudování do výstavního panelu, nebo horizontálně - do desky stolu. Velikost uhlopříčky a maximální rozlišení jsou ideální pro vzdálenost uživatele, ovládajícího naprogramovaný obsah pouhým dotykem prstu. Přes HDMI výstup lze k dotykovému PC připojit velkou plochou TV a prezentaci zobrazit současně i na několika zobrazovačích, s ovládáním dotykem na jednom z nich. Dotykovou prezentaci vč. hardwaru vyladěného pro konkrétní aplikaci (100 % zabezpečenou proti vniknutí do systému integrovaného PC) vám dodáme "na klíč", nebo zhotovíme základní verzi programu s možností postupného rozšiřování obsahu - třeba o další jazykové verze. Hardware si můžete pořídit i přes vašeho smluvního dodavatele - dodáme vám přehled doporučených parametrů dotykového PC a tipy na nejlevnější internetové prodejce.
MSI-PC2.jpg
DotykPC35X-GDPR.JPG
Pro velkoplošné prezentace jsou k dispozici dotykové panely s velkou uhlopříčkou a vestavěným PC, ovšem cena jde strmě vzhůru (viz. odkaz níže). Kompromisem je zadní projekce (klidně i 3 metry uhlopříčka) s dotykovou fólií (předvedeme). Fólii lze nalepit i na plochou TV s libovolnou uhlopříčkou (propojení zdrojového PC přes USB kabel).
______________________________
ZegeeLogoOdraz.jpg
ECE projektmanagement, Skanska, Xella, ČTV, Indies Records, Virtual Reality Association, Free Art, Medatron, Red Sun Agency, Westvaco, Strojexport, Transgas, Marcos Czech, Vaka, Oriflame, JMP, Stromi, PRSB, K4, RSP, B-Invest, ART Studio Agency, G-Servis, Czech, Swiag, Studio Dimense, Ředitelství dálnic Praha, Muzeum města Brna, Moravské zemské muzeum, Moravská galerie, Národní památkový ústav, Atrio, Leo Minor, Vymyslický group, Studio VIDI, CCV, Agentura Scars, Linde Technoplyn, Hi-Shop, IGE-CZ, LSH Porobeton, COPZ, UNB, Ferona Brno, SEKV, Geodezie, Labyrint, BKC, AMK Automotodrom, Rudiš-Rudiš, Českomoravský cement, Unie neslyšících Brno, DIvadlo Radost, Keramoprojekt, I.B. Structure, ČMJN, Magistrát města Brna, 1.Černopolní, Daikin, Koch – Glitsch, Telepace s.r.o., Muzeum loutek, Muzeum Vyškovska, AV ČR Brno...
3Dbryle2.JPG
PAPÍROVÉ RED - CYAN 3D BRÝLE...
Copyright © 2017 ZegeTV Multimedia Brno
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one